Kancelaria Radcy Prawnego Igor Juckiewicz:

+48 515 749 265

biuro@kancelariainplus.pl

ul. Ducha Świętego 5, 87 - 100 Toruń

O kancelarii

Windykacja należności, prawo pracy, procesy sądowe, upadłość konsumencka, odszkodowania, alimenty, sprawy spadkowe to główne obszary specjalizacji Kancelarii Prawnej INPLUS prowadzonej przez radcę prawnego Igora Juckiewicza. Dzięki specjalizacji świadczymy od wielu lat usługi prawne o najwyższej jakości zarówno dla osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Podejmujemy się także spraw trudnych i nietypowych. Za cel stawiamy sobie działanie na jak największą korzyść naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Dostępność. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów zarówno w siedzibie Kancelarii Prawnej przy ul. Ducha św.5 w Toruniu, jak również telefonicznie. Na bieżąco utrzymujemy kontakt z klientem, informując o przebiegu sprawy. Dla naszych klientów zawsze znajdujemy czas.
Specjalizacja. Podejmujemy się prowadzenia spraw, na których się znamy. Współpracujemy z prawnikami wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach prawnych. Wychodzimy z założenia, że w dobie produkowania tysięcy przepisów prawnych i dynamicznych zmian w prawie, koniecznym jest nieustanne szkolenie swoich umiejętności i pogłębianie wiedzy, co jest możliwe w odniesieniu do co najwyżej kilku dziedzin prawnych.
Cena i jakość usługi. Staramy się ustalać wynagrodzenie w sposób przejrzysty i uzależniać cenę usługi od efektów naszych działań. Stosujemy m.in. wynagrodzenie success fee – większą część wynagrodzenia klient płaci w razie wygrania sprawy. Stosujemy rozsądne stawki, tak aby usługa prawna była dostępna dla każdego.

© 2018 Copyright: Kancelaria Inplus